Kontakt

Udruženje „DOSTA JE BILO – RESTART“

Sedište i adresa:  Brankova 21, Beograd

Telefon: 011 32 82 600

El. pošta: kontakt@dostajebilo.rs

Matični broj: 28134215

PIB: 108390132

Datum osnivanja: 27.01.2014.

Delatnost udruženja: 9499

POŠALJITE NAM PORUKU

Vaše ime (obavezno)

Vaša e-pošta (obavezno)

Predmet

Vaša poruka

Lokalne kancelarije:

OKRUGSEDIŠTE OKRUGAOKRUŽNI KOORDINATORELEKTRONSKA POŠTAADRESA KANCELARIJE
Borski BorSnežana Tasovbor@dostajebilo.rsRadnička br. 22, lokal 2, Bor
Braničevski PožarevacAleksandar Đorđevićpozarevac@dostajebilo.rsKosančićeva 25
BeogradskiBeogradMirko Stojanovićbeograd@dostajebilo.rsBrankova br. 21, Beograd
Zaječarski ZaječarAleksandar Miladinovićzajecar@dostajebilo.rs
ZapadnobačkiSomborSrđan Marjanovićsombor@dostajebilo.rsČitaonička 1, Sombor
Jablanički LeskovacOlivera Jovićleskovac@dostajebilo.rs
Južnobanatski - 1PančevoDejan Jovanovićpancevo@dostajebilo.rsVojvode Radomira Putnika 17
Južnobanatski - 2VršacDuško Perinvrsac@dostajebilo.rs
Južnobački Novi SadNikola Štulanovisad@dostajebilo.rs
Mačvanski 1ŠabacVladan Ćosićsabac@dostajebilo.rsKraljice Marije 2, Šabac
Mačvanski 2 (Podrinjski)LoznicaDalibor Loznicaloznica@dostajebilo.rsMarije Bursać 4, Loznica (Preko puta Crvenog Krsta)
Moravički ČačakSreten Beloševićcacak@dostajebilo.rsSkadarska br. 7, Čačak
Nišavski NišStefan Mitrovićnis@dostajebilo.rs29. Decembra br. 14 b, stan br. 2 ,Niš
Podunavski SmederevoŽeljko Ivanišsmederevo@dostajebilo.rsTržni centar Don Žon, Knez Mihajlova br.8, lokal br.29
Pčinjski VranjeMiroslav Mladenovićvranje@dostajebilo.rsKralja Stefana Prvovenčanog bb, lokal 18/3, Vranje
RasinskiKruševacVladimir Mandićkrusevac@dostajebilo.rsČupićeva 21
RaškiKraljevoGoran Kaličaninkraljevo@dostajebilo.rsHajduk Veljkova 2, I sprat
SevernobanatskiKikindaSvetlana Kozićkikinda@dostajebilo.rs
SevernobačkiSuboticaLjiljana Eleksubotica@dostajebilo.rsPetra Drapšina 14, Subotica
SrednjobanatskiZrenjaninAleksandar Korovljevzrenjanin@dostajebilo.rsPupinova 2, Zrenjanin
SremskiSremska MitrovicaRadovan Radićsrem@dostajebilo.rsStari sor 115, tel. 022/639-175
Šumadijski okrugKragujevacNenad Božićkragujevac@dostajebilo.rsKarađorđeva br. 34, Kragujevac
Kolubarski okrugValjevoSnežana Đekić Spajićvaljevo@dostajebilo.rs
Zlatiborski okrugUžiceIvan Pekovićuzice@dostajebilo.rs
Podeli sa prijateljima:Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone