Kontakt

Udruženje „DOSTA JE BILO – RESTART“

Sedište i adresa:  Brankova 21, Beograd

Telefoni: 011 40 84 461 i

El. pošta: kontakt@dostajebilo.rs

Matični broj: 28134215

PIB: 108390132

Datum osnivanja: 27.01.2014.

Delatnost udruženja: 9499

POŠALJITE NAM PORUKU

Vaše ime (obavezno)

Vaša e-pošta (obavezno)

Predmet

Vaša poruka

Lokalne kancelarije

OKRUGSEDIŠTE OKRUGAOKRUŽNI KOORDINATORELEKTRONSKA POŠTAADRESA KANCELARIJE
Borski BorZaviša Milosavljevićbor@dostajebilo.rsĐorđa Andrejevića Kuna 19, Bor
Braničevski PožarevacVladan Aćimovićpozarevac@dostajebilo.rs
BeogradskiBeogradStevan Alfirovićbeograd@dostajebilo.rsBrankova br. 21, Beograd
Zaječarski ZaječarAleksandar Miladinovićzajecar@dostajebilo.rsKarađorđev venac 6, lok. B1
0640636301
ZapadnobačkiSomborSrđan Marjanovićsombor@dostajebilo.rsČitaonička 1, Sombor
Jablanički LeskovacOlivera Jovićleskovac@dostajebilo.rs
Južnobanatski - 1PančevoDejan Jovanovićpancevo@dostajebilo.rsVojvode Radomira Putnika 17
Južnobanatski - 2VršacDuško Perinvrsac@dostajebilo.rs
Južnobački Novi SadNikola Štulanovisad@dostajebilo.rs
Mačvanski 1ŠabacVladan Ćosićsabac@dostajebilo.rsKraljice Marije 2, Šabac
Mačvanski 2 (Podrinjski)Loznicaloznica@dostajebilo.rs
Moravički ČačakSreten Beloševićcacak@dostajebilo.rsSkadarska br. 7, Čačak
Nišavski NišStefan Mitrovićnis@dostajebilo.rs29. decembra 14b/2
Podunavski SmederevoŽeljko Ivanišsmederevo@dostajebilo.rsKnez Mihailova 8, lok. 29
Pčinjski VranjeMiroslav Mladenovićvranje@dostajebilo.rsKralja Stefana Prvovenčanog bb, lokal 18/3, Vranje
RasinskiKruševacVladimir Mandićkrusevac@dostajebilo.rsČupićeva 21
RaškiKraljevoGoran Kaličaninkraljevo@dostajebilo.rsHajduk Veljkova 2, I sprat
SevernobanatskiKikindaSvetlana Kozićkikinda@dostajebilo.rs
SevernobačkiSuboticaDaniel Barovićsubotica@dostajebilo.rsVase Stajića 7
SrednjobanatskiZrenjaninAleksandar Korovljevzrenjanin@dostajebilo.rsPupinova 2, Zrenjanin
SremskiSremska MitrovicaRadovan Radićsrem@dostajebilo.rsStari sor 115, tel. 022/639-175
Šumadijski okrugKragujevacNenad Božićkragujevac@dostajebilo.rsKarađorđeva 34, Kragujevac
Kolubarski okrugValjevoSnežana Đekić Spajićvaljevo@dostajebilo.rs
Zlatiborski okrugUžiceIvan Pekovićuzice@dostajebilo.rs
Podeli sa prijateljima:Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone